12/02/2025
/ Autor: Hotel AJAX
Data wydarzenia: 11/09/2025
Damiano David, znany z charyzmatycznego wokalu i energii scenicznej jako lider zespołu Måneskin, rozpoczyna swoją pierwszą solową trasę koncertową! 11 września 2025 roku w COS Torwar w Warszawie odbędzie się wyjątkowy koncert inaugurujący światowe tournée, które obejmie ponad 30 miast na pięciu kontynentach. Artysta zaprezentuje swoje nowe, autorskie utwory, w tym „Born With A Broken Heart” oraz „Silverlines”, a także materiał z zapowiadanego solowego albumu. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć Damiano Davida w nowej, solowej odsłonie i doświadczyć jego unikalnego stylu na żywo!
Damiano David powraca na scenę jako solowy artysta, prezentując własną twórczość i niepowtarzalny styl muzyczny. Jego potężny głos i sceniczna charyzma uczyniły go jednym z najbardziej elektryzujących wokalistów młodego pokolenia. W ramach WORLD TOUR 2025 artysta odwiedzi m.in. Berlin, Amsterdam, Paryż, Londyn, Mediolan, Tokio, São Paulo, Nowy Jork i wiele innych miast, a trasa zakończy się w grudniu w Waszyngtonie.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! 11 września 2025 roku w Warszawie czeka na Ciebie jedno z najbardziej oczekiwanych muzycznych wydarzeń. Po emocjonującym koncercie Damiano Davida odpocznij w komfortowym Hotelu Ajax – pokoje i apartamenty. To doskonałe miejsce, by zrelaksować się po pełnym muzycznych doznań wieczorze.